Close
Filters
Поиск

Stantlar ve Servis Arabaları

Komodin ve stantlar

Dükkanda bulunan kodeinler ve stantlar işlevsel olmalıdır. Komodinler aklımıza gelebilecek tüm ürünlerin saklama alanı olurlar bu yüzden işlevsel olmak zorundadır. İşlevselliğin yanında modern durması da önemlidir. Stantlar ise müşterinin ilgisini çekmelidir bu da stanttın kalitesi ve Modern duruşuyla olur. Standın içine yerleştirilecek ürünleri kaldırması gerekir. Kaldırmadan kasıt ürünlerin müşterinin dikkatini çekmeli buda aslında stanttan geçer stant ne kadar şık ve modern olursa müşterinin dikkatini o kadar çeker.

Servis ve boya arabaları

Servis arabaları kalite bakımından iyi olmak zorundadır. Sağlam olmak zorundadır. Çünkü sürekli aktif olarak kullanılır üzerinde sürekli ürünler olacağından kaliteli ve sağlam olmak zorundadır. ayrıca sağlamlığın yanında modern de olmak zorundadır. 

Cevhermodesto’nun zengin modellerinden faydalanmak için bizlerle iletişime geçin cevher modesto hem sağlıklı hem ergonomik ürünler sunmaktadır. Eşsiz tasarımları ile cevhermodesto ürünlerini kuaförlerinizin vaz geçilmezleri arasında yer alacak. Bir firmayı gösteren en önemli şeylerden biri de tasarım ve görseldir ilk izlenim her zaman için önemlidir cevhermodesto sizlerin isteklerinin %100’ünü karşılamaktadır.

Оставьте ваш комментарий