Close
Filters
Поиск

Seçimlerimiz

Kuaför ve berber salonlarında eski usul müşteri devamlılığı esas alınsa da kuaförümüzü değiştirmemize bir çok şey etken olabiliyor. Bunun en önemli sebeplerinden biri de tasarım ve konfor, ne kadar güzel bir kuaför olusanız olun bu işi satmaktan geçer. İşinizi satamıyorsanız değerinizde göz önünde olmaz.

Kuaför salonlarının tasarımı o kuaföre ilk başta güvene iter daha sonra müşterinin içi ısınır konforu ve rahatlığı da tam istediği gibiyse işte yeni bağımlı olacağı bir mekandadır. E tabi işinizi de iyi yapmanız gerekir :)

Berber salonu usullerinde de bu geçerlidir, rakipleriniz hep bir adım önde olmak isteyecekler bu sebeple ceevhermodesto’nun tasarım ve konfor farkı ile hep en önde gelen mekanlar arasında yerinizi koruyacaksınız. Müşterilerinizin önce göz zevkini sonra sağlığını ve konforunu daha sonra işinizi de yaparak adeta büyüleyip salonlarınızın vaz geçilmezi yapacaksınız. Kuaför salonların da renk uyumları da çok ön plandadır sade renkler her zaman daha iyidir ama arada renkli kişiliğinizi ortaya koymanız da gerekebilir. Kendi tarzınızı oluşturabileceğiniz en iyi adrestesiniz :)

Оставьте ваш комментарий