2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama

Sağlam ve Uzun Ömürlü Servis / Boya Arabaları

Modesto markası; müşterilerine özgün projelerinde üretilen en kaliteli pratik Boya Arabalarını sunmak için derin bir şevk, özveri ve istekle yaratılmıştır. Kuaför salonunuzun en iyi durumda tutmanın önemini biliyoruz. Yüksek kaliteli kuaförlük malzemelerine sahip olmak, yalnızca verdiğiniz kaliteli hizmeti yansıtmakla kalmaz, aynı zamanda müşterilere huzurlu bir alan sağlar.

Etki alanınızı güncellemenin bir yolunu arıyorsanız, kesinlikle ihtiyacınız olanı bulacaksınız. Geniş salon ekipmanlarımızla; Servis Arabalarından, Boya Arabalarına kadar her şeyi stokluyoruz.

Her ürün, önümüzdeki birkaç yıl içinde pratik ürünlerimizin keyfini çıkarmanızı sağlayacak mükemmel bir stil, yüksek işlevsellik ve dayanıklılığa sahiptir. Stil ve dayanıklılığı birleştiren ekipmanımız, yüksek kaliteli salon ekipmanları için ilk tercihtir. Deneyimli kadromuz, ihtiyaçlarınıza en uygun ürün yardımı ve tavsiyelerini sağlamak için burada olacaktır.

Modesto Group, kuaförlerin ve berberlerin ihtiyaç duyduğu tüm kuaför malzemelerini karşılayabilir. Servis Arabalarından, Boya Arabalarına kadar bay ve bayan kuaförlerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünler yedekli olup Türkiye'nin her şehrine ve dünyanın birçok ülkesine sevk edilebilmektedir.

Modesto, size ve oturma odanıza en çekici tasarımları ve en şık tasarımları sunar. Yüzlerce kuaför mobilyamız ve kuaförlük mobilyamız arasından size en uygun kuaför ekipmanını seçebilirsiniz. Modesto Group sadece zarafet ve tasarımı değil, aynı zamanda müşteri konforunu da göz önünde bulundurur.

Modesto'nun pratik Servis Arabaları, müşterilerin kendilerini rahat ve rahat hissetmelerini sağlamak için özenle hazırlanmıştır.

Yorumunuzu bırakın