2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama

Pedikür Koltuğu

Pedikür koltuğu kuaför ve güzellik merkezlerindeki önemli ürünlerden biridir. Görünürlüğü kadar kullanışlı olmalı ve işinizi kolaylaştırmalıdır.

Pedikür koltukları, yıkama ve benzeri işlemler sırasında bu koltuklarda meydana gelen ıslanma nedeniyle diğer ekipmanlara göre daha kaliteli malzemeden yapılmalıdır.

Bu nedenle mobilyaların kalitesi iyi değilse uzun süre kullanılamaz.

Size tavsiyemiz, mobilyadan pedikür koltuğu modeli alacaksanız, aldığınız pedikür koltuğunun kalitesi ne olursa olsun sunta malzeme kullanmayın, her işlemden sonra mobilya yüzeyini mutlaka bir bezle temizleyin.

Ürünün dayanıklılığı ve kalitesi göz önünde bulundurularak sitemizde yer alan pedikür koltukları ve spa modellerinin birçoğu 1. sınıf Mdf Lam malzemeden üretilmektedir.

Ultra modeller kalite olarak en üst seviyededir ama söylediğimiz gibi , tüm ıslanmalardan sonrasında kuruttuğunuz sürece bütün pedikür koltuğu modellerimizi çok uzun ömürde kullanıabilirsiniz.

cevher modesto modeli olan ürünlerin. Türkiyedeki kuaför malzemelerinde her zaman %100 Memnuniyet alarak 1. sırada görebilirsiniz. Hem konforlu hemde kaliteli hemde uzun ömür dayanıklılık sağlar. Dilediğiniz tarz ve çizgide salonlarınıza 10 kat daha fazla bir hava katacaktır.

Yorumunuzu bırakın