2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama
RSS

Haber

Modesto Grup kalite ve çeşitlilikten ödün vermez ve salonunuz için gerekli tüm kuaför ekipmanlarını ve Çocuk Berber Malzemelerini en şık şekilde sağlar. Çocuk Kuaför Tezgahları ve Berber Koltukları, rahatlığı ve şık görünümü ile en popüler ürünler haline gelmiştir. Diğer ürünlerimiz bu alandaki en değerli ürünlerimizdir.
Havluluk ve Sehpa, Komidin ve Stantlar -2 Haziran 2021 Çarşamba
Rahatlığı önemsediğimizi zaten söylemiştik. Cilt Bakım ve Ağda Yataklarından, Komidin ve Stantlara kadar tüm ürünleri konforu en uca taşıyacak şekilde geliştirdik.
Her ürün, yıllarca mobilyanızın keyfini çıkarmanızı sağlayacak olağanüstü stil, yüksek işlevsellik ve sağlamlık ile karakterizedir.
Her ürün, önümüzdeki birkaç yıl içinde bu tür mobilyaların keyfini çıkarmanızı sağlayacak mükemmel bir stil, yüksek işlevsellik ve dayanıklılığa sahiptir.
Modesto'nun pratik Servis Arabaları, müşterilerin kendilerini rahat ve rahat hissetmelerini sağlamak için özenle hazırlanmıştır.
Eviniz veya kuaför salonlarınız için gerekli olan bütün makyaj tezgahı çeşitlerini karşılayabilecek yeterlilikteyiz. Makyaj tezgahları gibi benzer ürünleri de üretebilmekte olup, Türkiye’nin her şehrine ve Dünya’daki birçok ülkeye postalıyoruz.
Modesto, sizin ve salonunuz için en şık tasarımlarla birlikte en çekici tasarımlara da ev sahipliği yapar. Yüzlerce çeşit kuaför mobilyaları ve berber mobilyalarımızın içinden, sizin için en uygun olan berber malzemelerini seçebilirsiniz.
Stil ve dayanıklılığı birleştiren ürünlerimiz için, modern ve dayanaklı kuaför ve yeni nesil berber ayak modelleri için ilk tercihtir.
Modesto markası olarak; kuruluşundan beri müşteriler için en iyi bayan tezgahları için şevk, kararlılık ve istekle doluyuz.
Öncelikle ucuz berber mobilyası satın almak çok ekonomiktir ki bu normaldir. Ancak, kaliteli ve gösterişli kuaförlük mobilyaları satın alınarak daha kaliteli hizmet verilebileceği ve daha fazla müşteri çekebileceği unutulmamalıdır.