2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama

Modesto Berber Malzemeleri, Yıkama Setleri, Kuaför Tezgahları

16 Aralık 2020 Çarşamba

Modesto, kuaför ve berber salonları için lazım olan en şık berber malzemelerini karşılayabilecek yeterliliktedir. Kadın veya erkek kuaförleri için lazım olan erkek kuaför tezgahlarıkadın kuaför tezgahlarıyıkama setleri, tarama koltukları ve benzeri ürünler kendi firmamızda üretilmekte olup, Türkiye’nin her şehrine ve Dünya’daki bir çok ülkeye yollanmaktadır.

Modesto, bağlılık ve derin tutku ile alıcılarımıza kaliteli projelerde yapılan berber mobilyalarını sunma arzusuyla kurulmuştur. Salonunuzun en şık şekilde görünmesinin ne kadar önemli olduğunu elbette biliyoruz. Şık ve çeşitli kuaför mobilyalarına sahip olmak, sunduğunuz yüksek kaliteyi yansıtır ve müşterilerinizin rahatlaması için rahat ve kaliteli bir salon yaratır.

Her ürün, yıllarca mobilyanızın keyfini çıkarmanızı sağlayacak olağanüstü stil, yüksek işlevsellik ve sağlamlık ile karakterizedir. Stil ve dayanıklılığı birleştiren ekipmanımız, yüksek kaliteli kuaför malzemeleri için birincil tercihinizdir. Tecrübeli kadromuz, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünlere yardımcı olmak ve tavsiyelerde bulunmak için buradalar.

Yorumunuzu bırakın