2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama

Komidin Ve Standlar

KOMİDİN VE STANDLAR


komidin ve standlar da cevher modestonun güzel kataloğundaki ürünler arasında yer alıyor. Komedinler tekerlekli olarak da var asma olarak da mevcurttur.

Asma stantları dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Şampuan ve sprey veya istediğiniz ürünleri sergileyebilirsiniz. Asma stantları ışıklı süsleyip dekoratif olarak da kullanabilirsiniz.

cevher modesto modeli olan komidin ve stanlar ekipmanlarımız, en sağlam malzemeden yapılmış ve uyum isteyen kuaför ekipmanlarının ön saflarında yer almaktadır.

cevher modesto Sitemizde bulunan komidin ve standlar özel olarak tasarlanmış modellerinden dilediğinizi seçebilir ya da sitemizde olmayan veya hayal ettiğiniz herhangi bir modeli paylaşarak tam size göre sahip olabilirsiniz.


Çocuk tezgahlarımız minik müşterilerinize özel tasarlanmaktadır. Sizler işlerinizi yaparken yanlış bir hareket yapıp kendilerine ve size zarar gelmemesi için güzel çalışmalar yapmamız için için tasarlanmıştır. 

minikler için tasarladığımız özel koltukalar direksiyonludur. ve dikkat çekicidir göz alıcı değişik tasarımlı aynalarımız çizgi film karakterlidir. koltuk tasarımlarımız hem tüksek ölçde sizlerin bellerini rahatsız etmeyecek düzeye getirilir hem şık bir görüntü sunarken çocuklarında ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır.


komedinler raflı ve bölmeli olur. Çekmeceli olarak da modelleri oluyor. Çekmeceli modellerimizin çok ca renkleri vardır. Tekerlikli olan ister metal ister mobilya ister cam modellerimize bakabilirsiniz.

 

Yorumunuzu bırakın