2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama

Havluluk ve sehpa

Havluluk ve sehpa

Cevhermodesto
nun seçkin tasarımcıları tarafından dizayn edilmiş ürünler kuaför salonlarınızın vaz geçilmezi olacak. görsel açıdan da konfor açısından da 10'da 10 puan almaktadır

Dükkanın içerisinde havluluklar önem arz eder çünkü dükkanın tertip ve düzenini büyük ölçüde belirler. Havluluğun işlevi burada önem kazanır çünkü konulan havluların şık ve düzgün durması önemli çünkü dışarıdan bakıldığında dağınık bir his vermemelidir. sehpalar ise dükkanın içine ayrı bir hava katmalıdır sıra bekleyen kişiler için kullanışlı olması gerekir. Bu yüzden sehpalar dükkan içinde önemli bir role sahiplerdir. Dükkanın dışarıdan görüntüsünü etkileyen ürünlerdir bunlar dükkanın tertipli düzenli ve modern bir görünümde olmasını sağlarlar.

Cevhermodesto’nun zengin modellerinden faydalanmak için bizlerle iletişime geçin cevher modesto hem sağlıklı hem ergonomik ürünler sunmaktadır. Eşsiz tasarımları ile cevhermodesto ürünlerini kuaförlerinizin vaz geçilmezleri arasında yer alacak. Bir firmayı gösteren en önemli şeylerden biri de tasarım ve görseldir ilk izlenim her zaman için önemlidir cevhermodesto sizlerin isteklerinin %100’ünü karşılamaktadır.

Yorumunuzu bırakın