2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama

Kullanım Koşulları

modestocevher.com.tr internet sitesini kullanan her kullanıcı aşağıda belirtilen maddeleri kabul etmiş sayılır:

modestocevher.com.tr sitesinin tüm marka, tescil, kullanım ve içerik hakları saklıdır.


modestocevher.com.tr internet sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılım kodu, tasarım, resim, logo ve diğer benzeri içeriklerin (üçüncü şahıslardan sağlanan içerikler hariç) yazılı izin alınmadan kullanılması ve kopyalanması kanunen yasaktır.


modestocevher.com.tr'a üye olan veya sipariş veren kullanıcılar verdikleri tüm bilgilerin (ad, soyad, telefon, adres, v.b.) doğruluğunu taahhüt ve garanti ederler. Ayrıca kullanıcılar kendi şifrelerinin güvenliğinden ve başka kişilerle paylaşılmamasından sorumludurlar. Kullanıcı hatası nedeni ile bu şifrelerin başka kişiler tarafından ele geçirilmesinden doğacak problemlerde modestocevher.com.tr sorumluluk kabul etmemektedir.


modestocevher.com.tr'a üye olan kullanıcılar, modestocevher.com.tr tarafından e-posta yolu ile gönderilen çeşitli bildirim mesajlarının (örnek: sipariş onayı, kargo bilgisi, v.b.) kendi e-posta adreslerine gönderilmesini kabul etmiş sayılırlar.


modestocevher.com.tr'a üye olan kullanıcılar, site hakkında haberler, yeni kitaplar, indirimler, promosyonlar ve özel fırsatlar ile ilgili bilgilendirme mesajlarının kendi e-posta adreslerine gönderilmesini kabul etmiş sayılırlar. Bu bilgilendirme mesajları daha sonradan kullanıcılar tarafından iptal edilebilir.


modestocevher.com.tr'da doğrudan ya da dolaylı yollardan diğer internet sitelerine dış bağlantı verilebilir. Bu dış bağlantıların bulunduğu internet sitelerinin içerikleri tamamen o sitelerin kendi sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden veya bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir problemden modestocevher.com.tr sorumlu tutulamaz.


modestocevher.com.tr kullanıcılara daha iyi bir hizmet verebilmek için sunmuş olduguğu hizmetlerde, ödeme ve teslimat yöntemlerinde kullanıcılara daha önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değişiklikler yapabilir.
modestocevher.com.tr değişen kanunlara ve koşullara göre sözleşmelerde ve şartlarda (Satış, İade, v.b.) her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.


modestocevher.com.tr işbu Kullanım Şartları bildiriminde geçen hükümleri önceden bildirmeksizin modestocevher.com.tr sitesinde yayınlamak şartıyla düzenleyebilir. Yapılan düzenlemeler bildirimin yayınlandığı tarihte yürürlüğe girmiş kabul edilirler.