2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama

Çocuk Tezgah & Koltukları

cevher modesto modeli olan çocuk kuaför ekipmanlarımız, kalite ve uyum isteyen kuaför ekipmanlarının ön saflarında yer almaktadır. kuaför malzemelerimiz her zaman en kaliteli şekilde  ortaya koyarız. seçim yaparken salonunuza uyumdan beden ölçülerine kadar birçok seçeneği göz önünde bulundurmalısınız.

cevher modesto Sitemizde bulunan çocuk müşterileriniz için özel olarak tasarlanmış modellerinden dilediğinizi seçebilir ya da sitemizde olmayan veya hayal ettiğiniz herhangi bir modeli paylaşarak tam size göre sahip olabilirsiniz.


Çocuk tezgahlarımız minik müşterilerinize özel tasarlanmaktadır. Sizler işlerinizi yaparken yanlış bir hareket yapıp kendilerine ve size zarar gelmemesi için güzel çalışmalar yapmamız için için tasarlanmıştır. 

minikler için tasarladığımız özel koltukalar direksiyonludur. ve dikkat çekicidir göz alıcı değişik tasarımlı aynalarımız çizgi film karakterlidir. koltuk tasarımlarımız hem tüksek ölçde sizlerin bellerini rahatsız etmeyecek düzeye getirilir hem şık bir görüntü sunarken çocuklarında ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır.

Yorumunuzu bırakın