2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama
RSS

'2022' 'Mart' blog yazısı

Bekleme Koltukları

Uzun kuyrukların bile oluştuğu Berber ve Kuaför salonlarında beklemek kaçınılmazdır. Ya randevu saatinden biraz önce gelirsiniz bir çay kahve içip rahatlarsın yada işlem sırasında yoğunluktan dolayı beklemek zorunda kalmışsınızdır kimi zaman iki lafın belini kırmak için bile kullandığımız bekleme...

Berber & Kuaför İşletmeleri

Günümüzde kuaför ve berber salonlarını önemi çok fazla. Rakipler oldukça dişli ve bir biri ardına açılır kapanan işletmeleri çevrenizde görüyorsunuzdur. Eğer yıllardır çalıştırdığınız bir kuaför veya işletme salonuysa şansınız daha yüksek olsa da bu pazar da tutunmak hiçte öyle kolay değil.

Ne yapılm...

Cilt Bakımı Ve Ağda Yatağı

Cilt bakımı ve ağda yatağı dediğimizde nedense aklımıza hastane tip yatak ceza sedyeler geliyor. Aslında görüntüsü onu andırsa da daha estetik çizgiler ile daha işlevsek yataklar olabiliyorlar.

Mobilya olarak da seçeceğimiz olan yataklarda isteğe göre çeşitlilikler mevcuttur. Yatak yüksekliği sırt ay...

Banko Mobilyalar

Salonlarda her zaman bir çok çeşitine başladığınız banko mobilyalar, kuaför ve berber salonlarında çok sık tercih edilen bir modeldir. En avantajlı tarafı yer tasarrufu yapan mobilyalar kullanım açısından da çok rahatlık sağlar.

Banko mobilyalarda da diğer modeller gibi renk ölçü ve dizayn çeşitlerim...

Seçimlerimiz

Kuaför ve berber salonlarında eski usul müşteri devamlılığı esas alınsa da kuaförümüzü değiştirmemize bir çok şey etken olabiliyor. Bunun en önemli sebeplerinden biri de tasarım ve konfor, ne kadar güzel bir kuaför olusanız olun bu işi satmaktan geçer. İşinizi satamıyorsanız değerinizde göz önünde o...

Havluluklar


Havluluklarımız bir çok seçenekle karşınızda. Duvara monte edilebilen havluluklar ve veya yerde dolap halinde sehpa altında havluluklarımız mevcuttur.

Havluluklarımız bölmeli olanları en çok rehber görür bölmeli olanlar da kendi içinde ayrımı vardır kat kat da koyabilirsiniz yada daha sık kare görümü...

Berber Salonlarının Vazgeçilmezleri

Berber salonlarında vazgeçilmez olan aynalı dolaplar, çekmeklidir ve tüm berber malzemelerinizi muhafaza etmenizi sağlar.  Tüm malzemeler elinizin altında olacak ve bölmeli çekmecelerimizde hiç biri sizi kargaşa etmeyecektir. Düzenli kullanımlar için tasarlanmış olan dolaplarımız ayna yanlar veya al...

Manikür Dolapları

Manikür dolapları. Bir kuaför salonunun vaz geçilmesizidir. Manikür dolaplarının en güzel tarafı tekerleklide istediğiniz yere çekilebiiyor olmasıdır. Manikür dolaplarında çekmeceli olamsı alternatif malzemenin veya manikür malzemenin kolay erişilebilmesine yarar.

Farklı boyutlarda olan dolaplar gene...

Makyaj Koltukları

Makyaj yapımı için özel olarak hazırlanmış olan makyaj koltuklarımız. Yükseklik ayarlanabilir şekilde dizayn edilmiştir. Yükseklik ayarlamasında makyözlerin sağlığını da düşünmekteyiz bel ağrısı çekmeden makyajlarını rahtlıkla yapmaları için hazırladığımız yükseklik ayarlaması mevcuttur.

makyaj koltu...

Konfor mu Estetik mi?

Kuaför veya berber salonlarınızı açarken en önemli şey mobilya seçimleridir, mobilya seçimlerini neye göre yapacağınız tamamen seizin tercihinize kalmıştır. Fakat genelde ya konforlu bir mobilya yada estetik açıdan zengin ama konforsuz mobilyalar tercih edilir.

İşte tam bu noktada Cevhermodesto’nun H...