2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama
RSS

'2022' 'Şubat' blog yazısı

Pedikür Koltuğu

Pedikür koltuğu kuaför ve güzellik merkezlerindeki önemli ürünlerden biridir. Görünürlüğü kadar kullanışlı olmalı ve işinizi kolaylaştırmalıdır.

Pedikür koltukları, yıkama ve benzeri işlemler sırasında bu koltuklarda meydana gelen ıslanma nedeniyle diğer ekipmanlara göre daha kaliteli malzemeden y...

Kuaför Tezgah Modelleri

Kuaför Tezgahı Modeli, modern tonlamalar spor çizimler Eskitme mobilya tonlamaları bir çok modelde tasarlanmıştır. B oldukça şık ve kaliteli bir görselliğe sahiptir.

Yüksek ayna boyu ve diğer tüm özellikleri ile salonlarınızın en dekoratif ve ihtişamlı ürünü olabilir. en güzel mobilyalara sahip ol...

Tarama Koltukları

tarama koltukları cevher mobilyanın tasarımalrı ile yapılmıştır. özel tasarımcılar ile çalıştığımız bu mobilyalarda tekli koltuklarımız çeşitli renk skalarıyla tekrardan karşımızda.

Ayarlanabilir olan tarama koltuklarımız müşlerilerinizin boyun ağrısı sizin de bel ağrısını çekmenizi önleyecektir.

kuaf...

Çocuk Tezgah & Koltukları

cevher modesto modeli olan çocuk kuaför ekipmanlarımız, kalite ve uyum isteyen kuaför ekipmanlarının ön saflarında yer almaktadır. kuaför malzemelerimiz her zaman en kaliteli şekilde  ortaya koyarız. seçim yaparken salonunuza uyumdan beden ölçülerine kadar birçok seçeneği göz önünde bulundurmalısın...

Ayak Modelleri

AYAK MODELLERİ

 Cevher modesya koltuk ayaklarında bir çok seçenek mevcuttur. Bunların sabit, tekerlekli , kaymaz silikonlu, ayak koyma yerli, ayarlanabilir olarak değişir. Dönen veya yükseklik ayarlanabilen ayak modellerinde mekanizma farklılıklarıda mevcuttur.

yuvarlak diyazn yada daha estetik biç...

Beklemeler
cevher modestonun bekleme salonları geniş renk yelpazesi ile karşımıza çıkmaktadır.

İster düğmeli deri veya konforlu koltuk da tercih edebilirsiniz.  Cevher modestonun bekleme koltuklarında misafirlerinize rahat bir ara dinlenmesi sunabilirsiniz.

konforu bakımından hakkını veren mobilyalar est...

Komidin Ve Standlar

KOMİDİN VE STANDLAR


komidin ve standlar da cevher modestonun güzel kataloğundaki ürünler arasında yer alıyor. Komedinler tekerlekli olarak da var asma olarak da mevcurttur.

Asma stantları dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Şampuan ve sprey veya istediğiniz ürünleri sergileyebilirsiniz. Asma sta...

Servis Ve Boya Arabaları


SERVİS VE BOYA ARABALARI

Cevher modesto’nun servis ve boya arabaları kuaföre salonlarının vaz geçilmezlerindendir.  Servis ve boya arabaları hem yer tasarrufu yapar yerlerinden kazanırsınız. Boya arabalarında telerlekli boya arabası seçenekleri ile istediğini yere sürükleyerek götürebilirsiniz.

b...

Havluluk Ve Sehpa

Havluluk ve sehpa 

Cevher modesto’nun ürünleri olan havluluklar çeşitli seni seçenekleri ile müşterilerimize sunuyoruz, istenen ölçülere göre yapılabilir değişik renk seçenekleri ile satışta olan modellerimiz karşınızda kuaförünüz için en iyi seçenek olan cevher Modesto ürünleri vaz geçilmeziniz...

Kuaför Kabinleri

cevher modesto Bayan kuaför kabinleri, vizyon, kalite ve uyum isteyen kuaför ekipmanlarının ön saflarında yer almaktadır. Kuaför bankları arasında seçim yaparken salonunuza uyumdan beden ölçülerine kadar birçok seçeneği göz önünde bulundurmalısınız. Dilerseniz bu konuda da tavsiyemizi alabilirsiniz.

...