2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama

Berber Koltukları

BERBER KOLTUKLARI 

Cevher modesto özel yapımları olan Berber koltukları işletmelerinizin vaz geçilmezleri arasında yer alacak. Cevher modesto tasarımı koltuklarımız, Müşterileriniz ile saatlerce ilgilenip işlem yapsanız bile sanki 10 dk oturmuş hissiyati ile çok konforlu bir deneyim kazanacaklar. Konforlu ve vicut kıvrımlarına uygun olarak dizayn edilmiş koltuklarımız her türlü ihtiyacınızı görecektir. bir çok farklı çeşidi olan modellerimizde Yükseklik ayarlanabilir ayak koyma yeri olan boyun minderli renk seçenekleri olan ürünlerimiz vardır yarı yatar pozisyona gelen koltuklarımızda çeşitlerimiz arasındadır.

Dilediğiniz renk ve çeşit Berber koltuğuna Cevher modesto tasarımlarında bulabilirsiniz. Aradığınız Berber koltuğu burada, Hemen bizlere ulaşıp sipariş oluşturabilirsiniz. Tamamen kullanıcı deneyimlerine göre dizayn edilmiş, onların konforları düşünülmüştür. ister modern ister klasik tasarımalrla ister spor çizgisi olan koltuklarımız ile istediğiniz atmosferi Berber salonlarınızda uygulayabilir, yep yeni bir hava oluşturabilirsiniz.

Vicut sağlığı bakımından tam not alan modellerimiz. görsel açısından da Cevher modesto ya tam not veriyorlar. Berber solanlarının vaz geçilmezleri olmaya devam edeceğiz.

Yorumunuzu bırakın