Close
Filters
Поиск

Ayarlanabilir Çocuk Koltukları

Çocuk tezgah ve koltukları

çocuk koltukları ayarlanabilir yükseklik ve alçaklık düzeyleri hem berber açısından hem de tıraş veya kuaförde bulunan çocuklar açısından çok daha kolay ve çok daha rahat geçecek

Çocuklar koltukları berberler için diğer ürünler kadar önemlidir. Çünkü berbere gelen çocuğun korkmaması tıraş olmaktan çekmemesi için çocuk koltuklarının çocuklar için ilgi çekici özellikte ve rahatlıkta olması gerekir. Gelen çocuğun korkmaması için bunlar önemlidir. Çocuğun koltuğa oturma isteğinin gelmesi gerekir. Aslında bu konu önemlidir çünkü bebeklerin tıraş olurken ağlaması onlarda tramvaya yol açabilir. Bu yüzden olabildiğince çocuklar için çocuk tezgahlarını ve koltuklarını onların ilgisini çekecek şekilde kullanmalıyız.


Cevher modesto’nun zengin modellerinden faydalanmak için bizlerle iletişime geçin cevher modesto hem sağlıklı hem ergonomik ürünler sunmaktadır. Eşsiz tasarımları ile cevhermodesto ürünlerini kuaförlerinizin vaz geçilmezleri arasında yer alacak. Bir firmayı gösteren en önemli şeylerden biri de tasarım ve görseldir ilk izlenim her zaman için önemlidir cevhermodesto sizlerin isteklerinin %100’ünü karşılamaktadır.

Оставьте ваш комментарий