2020 Kuaför Mobilyaları ve Dekorasyonu
Filtreler
Arama

Ayak Modelleri

AYAK MODELLERİ

 Cevher modesya koltuk ayaklarında bir çok seçenek mevcuttur. Bunların sabit, tekerlekli , kaymaz silikonlu, ayak koyma yerli, ayarlanabilir olarak değişir. Dönen veya yükseklik ayarlanabilen ayak modellerinde mekanizma farklılıklarıda mevcuttur.

yuvarlak diyazn yada daha estetik biçimde. koltuk ayakları tam istediğiniz şekilde kuaför salonlarınıza yakışacaktır. 

cevher modesto kuaför koltuk ayağı vizyon, kalite ve uyum isteyen kuaför ekipmanlarının ön saflarında yer almaktadır. Kuaför bankları arasında seçim yaparken salonunuza uyumdan beden ölçülerine kadar birçok seçeneği göz önünde bulundurmalısınız. Dilerseniz bu konuda da tavsiyemizi alabilirsiniz.

cevher modesto Sitemizde yer alan kuaför koltuk ayağı modellerinden dilediğinizi seçebilir ya da sitemizde olmayan veya hayal ettiğiniz herhangi bir modeli paylaşarak tam size göre sahip olabilirsiniz.

 cevher modesto modeli olan ürünlerin. Türkiyedeki kuaför malzemelerinde her zaman %100 Memnuniyet alarak 1. sırada görebilirsiniz. Hem konforlu hemde kaliteli hemde uzun ömür dayanıklılık sağlar. Dilediğiniz tarz ve çizgide salonlarınıza 10 kat daha fazla bir hava katacaktır.

Yorumunuzu bırakın